Sudori - sudura automata sub strat de flux 121

POLARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC POLARA S.R.L – Agentie de munca si plasare personal, angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalmecanica, sudori cu experinta in realizarea sudurii automate sub strat de flux – 121 sau SAW (submerged arc welding).

Punctul de lucru este in Italia.

Responsabilitati:
• realizarea sudurii automate sub strat de flux – 121 (SAW)
• sudeaza pe masina automata;

CERINTE

Cerinte:
• experienta in sudura de tip 121 de minim 2 ani;
• abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare);
• autorizatie (valabila sau expirata) de sudor pe procedeul de sudura 121;
• rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor;
• bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă;
• se ofera cazare, o masa pe zi si transport gratuit la locul de munca;
• activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate

Toti candidatii care vor fi selectati vor sustine si un set de probe de lucru in Italia cu specialisti din Europa
CV-urile pot fi trimise impreuna cu anexe ce vor contine copii dupa certificatele sau atestatele detinute.

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail polarasrl@yahoo.com. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Informatii suplimentare la 0232/274117.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara