SUDORI MIG/MAG SI TIG/WIG in Italia

Articolo1 International

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam 20 SUDORI CALIFICATI MIG/MAG si TIG/WIG pentru companii industriale din nordul Italiei.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in sudura de echipamente de proces: cazane si rezervoare de mare capacitate, tevi din otel sau componente metalice din aluminiu
- ideal, autorizatie nationala sau internationala pentru procedeele de sudura MIG/MAG, ELECTROD sau TIG/WIG
- cunostinte solide despre procedeele de sudura si echipamentele corespunzatoare
- abilitati de citire si interpretare a desenelor tehnice
- cunostinte de limba engleza sau italiana

BENEFICII OFERITE

- contract de munca in straintatate cu durata de min. 6 luni si posibilitate de prelungire
- anterior contractului se organizeaza un curs practic de formare in Italia
- cazare, masa si transport asigurate de catre angajator
- salariul orar: 9-11 euro/ora net x 180/200 ore lucratoare pe luna

Articolo1 este filiala internationala a grupului italian Uno Holding (www.articolo1.it), furnizor de servicii HR integrate si agent de munca temporara autorizat, cu sedii in Bucuresti si Cluj-Napoca. Contact: office@articolo1.ro

Articolo 1 International (Labor Resurse Umane SRL) este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.