SUDORI, LACATUSI, TUBULATORI, ELECTRICIENI, ELECTROMECANICI, MONTATORI MECANICI, STRUNGARI, MAGAZIONERI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientii nostri din ITALIA, specialisti apartinand urmatoarelor categorii profesionale:
- SUDORI - toate procedeele (TIG, MIG-MAG, cu electrod, etc.) ;
- LACATUSI – (confectii metalice, mecanici)
- TUBULATORI ;
- ELECTRICIENI ;
- ELECTROMECANICI (expert in electrica, mecanica si electronica) ;
- MONTATORI MECANICI ;
- STRUNGARI ;
- MAGAZIONERI.

CERINTE

- Experienta si cunostinte solide, practice si teoretice, in domeniu ( experienta internationala constituie un avantaj);
- Cunostinte avansate in citirea desenului tehnic si izometrie (pentru tubulatori, lacatusi si sudori) ;
- Disponibilitate la deplasari;
- Absolventi preferabil de studii cu profil tehnic;
- Diploma sau atestat in domeniul vizat ;
- Experienta in utilizarea documentatiei tehnice si de control necesara;
- CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA.

BENEFICII OFERITE

- Punctele de lucru se afla pe teritoriul Italiei;
- Se lucreaza la un nivel calitativ inalt;
- Se ofera salariu atractiv, contract de munca si alte beneficii ;
- NU se percepe comision.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.