Sudori

POLARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC – AGENTIE DE MUNCA TEMPORARA angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalmecanica, sudori cu experinta in realizarea sudurii dupa procedeul SMEI – MMA – 111 (electric).

Punctul de lucru este in Italia.

• realizarea sudurii dupa procedeul SMEI – MMA – 111 (electric).
• sudeaza subansamble metalice pentru lucrari;

CERINTE

• experienta in sudura de tip SMEI – MMA – 111 de minim 2 ani;
• abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare);
• limba italiana – nivel mediu;
• bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;

BENEFICII OFERITE

• angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă;
• se ofera cazare si transport gratuit la locul de munca;
• activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate

Observatii:
CV-urile pot fi trimise impreuna cu anexe ce vor contine copii dupa certificatele sau atestatele detinute.

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@polara.ro. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara