Sudor MAG 135 si 136

POLARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 realizarea sudurii controlate de tip MAG 135(GMAW) si 136(FCAW);
 sudarea in multistrat a profilelor groase (30mm-70mm);
 sudarea in pozitie verticala/orizontala;
 sudeaza confectii metalice grele;

CERINTE

- autorizatie de sudor pe procedeul 135 si 136;
- experienta in sudura de tip Mag de minim 3 an;
- abilitati de citire si utilizare a WPS (fisa tehnica de sudare);
- rezistenţă la efort fizic în condiţii de temperatură ridicată;
- rigurozitate în respectarea regulilor şi instrucţiunilor;
- bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;

BENEFICII OFERITE

- angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă;
- se ofera cazare si transport gratuit la locul de munca;
- activitate în cadrul unei echipe formate din experți din strainatate;

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@polara.ro . Informatii suplimentare se pot obtine la nr de tel. 0232.274.117. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara