Soferi profesionisti transport national Italia / international (CE)

Companie
TOMASI GROUP
Posturi disponibile
10
Domeniu
Logistica
Transport
Nivel experienta
6 - 12 luni
1 - 2 ani
2 - 3 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala profesionala
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Nivel salarial
peste 2000 Euro
Tara
Italia
Valabilitate
24-01-2017 : 02-02-2017
0

La acest job au aplicat 4
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
5 in lista candidatilor.

Alege sa fii primul!

Responsabilitati

Angajam soferi profesionisti pentru transport national Italia / international (Comunitatea Europeana).

Cerinte

• Experienta in conducerea camioanelor de tonaj mare (40 Tone);
• Carnet de conducere categoria C+E, card digital tahografic;
• Cunostinte medii de limba italiana.

Beneficii Oferite

• NU percepem comision;
• Concediu de odihna platit;
• Card european de sanatate;
• Salariile sunt cuprinse intre 1700 - 1900 euro net (pentru transport national Italia) si intre 1800 - 2100 euro net (pentru transport international);
• Contract de munca aferent legislatiei in vigoare.

Descrierea firmei

Tomasi Group este o companie romaneasca, cu patronat Italian, cu peste 1000 de angajati in toata Europa, cu locatii in Brasov, Leeds, Milano, Paris, Frankfurt si Sofia, prezenta pe piata fortei de munca din Europa din 1995.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Sofer profesionist