Soferi profesionisti Italia

FUTURE JOB AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam soferi profesionisti, detinatori de permis auto categorie CE, pentru transport national Italia si international (Comunitatea Europeana).

CERINTE

1. Experienta de minim 2 ani in conducerea camioanelor de mare tonaj;
2. ADR;
3. Cunostinte minime conversationale de limba italiana si/sau engleza;

BENEFICII OFERITE

1. Salariu atractiv;
2. NU percepem niciun fel de comision;
3. Contract de munca in conformitate cu legislatiei in vigoare;

Societatea Future Job Agency, este un agent de munca temporara al carui core business este punerea la dispozitia Utilizatorilor/Societatilor personal calificat si/sau necalificat fie prin angajarea si salarizarea directa a personalului, fie prin organizarea selectiei si recrutarii personalului necesar pentru angajarea de catre Societatea Client. Future Job Agency SRL a fost creata in Romania ca urmare a strategiei de dezvoltare pe plan european al fondatorului sau italian. Din acest motiv Future Job Agency se prezinta in Romania ca o agentie de munca care intruneste in sine experienta a 10 ani in domeniul furnizarii temporare de personal in Italia si alte tari europene in sectoare precum: transporturi, economice – construcții, metal/mecanic, sanitar, distributie, alimentatie publica, turism etc.