SOFER TIR C+E COMUNITATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam soferi TIR, categoria C+E, exclusiv pentru comunitatea Europeana, pe ruta fixa Italia - Anglia

Se ofera:
- salar pe tara plus diurna initiala 40 euro/zi
- 2 luni de activitate, 2 saptamani de repaus platit
- se asigura transport gratuit de la/pana la preluarea camionului
- curse regulate pe ruta prestabilita fixa (Italia - Anglia), cu o singura incarcare/descarcare
- se conduce respectand regulile de conducere/repaus, aprox. 12.000 km/luna
- nu se lucreaza in echipaj de 2

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa: office_pmi@yahoo.com sau fax la 0356 819 291.

CERINTE

- experienta minima 1 an pe comunitatea EU si 3 ani in general pt. categoria C+E
- aviz psihologic si analize medicale + siguranta circulatiei valabile la zi
- card tahografic digital si atestate minim 6 luni valabile.
- cazier rutier fara antecedente majore

BENEFICII OFERITE

- bonusuri pentru consum redus
- telefon de serviciu cu Internet in roaming