Sofer profesionist Italia

FUTURE JOB AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Curse internationale cu autocamion +semiremorca joasa pentru transporturi speciale.

CERINTE

Cerinte minime: Carnet categoria E, experienta de minim 2 ani, cunoasterea unei limbi straine intre italiana si engleza.

BENEFICII OFERITE

Se oferta salariu foarte atractiv.

Societatea Future Job Agency, este un agent de munca temporara al carui core business este punerea la dispozitia Utilizatorilor/Societatilor personal calificat si/sau necalificat fie prin angajarea si salarizarea directa a personalului, fie prin organizarea selectiei si recrutarii personalului necesar pentru angajarea de catre Societatea Client. Future Job Agency a fost creata in Romania datorita strategiei de dezvoltare pe plan european al fondatorului sau italian. Din acest motiv Future Job Agency se prezinta in Romania ca o agentie de munca care intruneste in sine experienta a 10 ani in domeniul furnizarii temporare de personal in Italia si alte tari europene in sectoare precum: transporturi, economic – construcții, metal/mecanic, sanitar, distributie, alimentatie publica, turism etc.