Sofer/ montator mobilier in Strainatate

Forma RS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Prezenta obligatorie zilnic la formarea profesionala (training) si la cursurile de limba oferite gratuit din partea firmei
- Dupa finalizarea training- ului candidatii trebuie sa se prezinte la locul de munca asigurat in Strainatate
- Candidatii cu cele mai bune rezultate in training vor avea un avantaj semnificativ fata de ceilalti

CERINTE

Cerinte:

- Persoana organizata, serioasa si punctuala
- Capacitatea de a lucra in echipa
- Sociabila
- Experienta profesionala minim 1 an (in orice domeniu)
- Receptivitate la detalii
- Permis de conducere minim cat. B (obligatoriu)
- Cazier judiciar curat (obligatori)
- Sanatoasa atat fizic, cat si psihic

BENEFICII OFERITE

Oferim:

- Stagii gratuite de formare profesionala pe o perioada de 3 luni cu
incepere imediata :

CURS DE LIMBA
TEST PSIHOLOGICE
SCOLARIZARE TEHNICA CE INCLUDE SIMULARI DE MONTAJ

- Dupa terminarea formarii profesionale se ofera un contract de munca durabil alaturi de un pachet salarial motivant
- Oportunitatea de a lucra pentru o companiei cu o istorie de 26 de ani de activitate pe piata de mobilier
- Transparenta si punctualitate in acordarea remuneratiilor lunare
- Ajutor pentru integrarea in comunitatea locala
- Autoturism de serviciu
- Tableta
- Set de haine pentru locul de munca (vara/ iarna)
- Concediu de odihna
- Bonusuri pentru indeplinirea cu succes a obiectivelor lunare

VA RUGAM SA TRIMITETI CV- URILE LA info@forma-rs.com

Forma RS formeaza persoanal interesat sa lucreze ca si SOFER/ MONTATOR MOBILIER pentru un lant de magazine din EUROPA.

ANGAJAM PERSONAL DOAR DIN TIMISOARA!