Sofer de TIR profesionist

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului
- Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare
- Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societatii, cu care opereaza ( marfuri, instrumente de plata, bani, documente, etc. )

CERINTE

Angajam Soferi Profesionisti pentru clientii nostri din Italia!
Cursele pot fi atat pe teritoriul Italiei, cat si pe comunitate.

- Sofer profesionist cu experienta de minim 1 ani in trafic international, in Europa si MAI ALES in Italia;
- Permis conducere C E;
- CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA;
- ADR - reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariul total incepand de la 1900 - 2000 euro (salariul pe contract la nivelul 3S din Italia + diurna);
- Contract de munca romanesc;
- Se poate dormi in TIR;
- NU se percepe comision la angajare!

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.