Sofer de TIR profesionist

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Receptia/ livrarea marfurilor Incarcarea/descarcarea marfurilor
- Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului
- Raspunde de integritatea autovehiculului cu toate echipamentele din dotare
- Raspunde de integritatea tuturor bunurilor societatii, cu care opereaza ( marfuri, instrumente de plata, bani, documente, etc. )

CERINTE

- Sofer profesionist cu experienta de minim 2 ani in trafic international, in Europa si MAI ALES in Italia;
- Permis conducere C E;
- CUNOSTINTE DE LIMBA ITALIANA;
- Detinator card pentru tahograf digital;
- Aviz medical si psihologic (Siguranta circulatiei) valabile;
- Cunostinte despre intocmirea corecta a deconturilor;
- Cunostinte de mecanica prezinta un avantaj;
- ADR - reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariul cuprins intre 1800 - 2000 euro;
- Contract de munca romanesc;
- Ca medie, timpul in cursa este de 3 luni cu posibilitate de revenire in Romania pentru 15 zile;
- Se poate dormi in TIR;
- NU se percepe comision la angajare!
- Transportul NU este asigurat.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.