Sofer CE profesionist Italia-international

Global Work Team srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Work Team angajeaza Soferi pentru compania client care opereaza in industria de transporturi din Italia, cu permisul de conducere C,E si atestat transport marfa.
Se cere experienta anterioara transport national Italia sau international Europa.
Limba italiana la nivel conversational.
Introducere cu contract perioada determinata.

Loc de munca: Italia
Plata lunara : 1.800-2.200€

CERINTE

-atestat transport marfa, card digital pentru tahograf, ADR (reprezinta avantaj)

Societatea Global Work Team s.r.l. face parte dintr-un grup de societăți cu capital integral străin, specializata in domeniul resurselor umane. Managementul societăților din grup este realizat de o echipa de profesioniști cu experiența internaționala de peste cincisprezece ani in sfera resurselor umane, core-businessul acestora fiind furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pieței muncii.