Sofer C+E national Italia

Global Work Team srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Work Team recuteaza Soferi pentru compania client care opereaza in industria de transporturi din Italia, cu permisul de conducere C,E si atestat transport marfa.
Se cere experienta anterioara de minim 2 ani.
Se cer cunostinte medii-avansate de limba italiana.
Introducere cu contract perioada determinata.
Posibilitate transport national sau international.

Loc de munca: Italia
Plata lunara : 1900-2000€

CERINTE

Cerinte
-atestat transport marfa, card tahograf, ADR (preferabil)

Societatea Global Work Team s.r.l. face parte dintr-un grup de societăți cu capital integral străin, specializata in domeniul resurselor umane. Managementul societăților din grup este realizat de o echipa de profesioniști cu experiența internaționala de peste cincisprezece ani in sfera resurselor umane, core-businessul acestora fiind furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pieței muncii.