Selectam URGENT ospatarita pentru un restaurant din Napoli

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia:
"Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Restaurant din Napoli, Italia, selecteaza ospatarita.
Castig de 700 Euro/luna.
Plecarea este urgenta.

Responsabilitati:

- Aranjarea meselor;
- Primirea clientilor;
- Prezentarea meniului;
- Luarea comenzilor;
- Servirea clientilor;
- Debarasarea mesei etc.

CERINTE

- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu/bun;
- Cunoasterea limbii italiene la nivel mediu/bun;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si serioasa.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- Castig de 700 EURO/luna in prima luna, dupa care va creste;
- Cazare GRATUITA;
- Masa GRATUITA.

Costurile suportate de candidat:
- Tarif de procesare a dosarului: 360 Lei – se plateste la inscriere.

Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidata il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 250 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 300 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.

- Comision catre partener: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in Italia).

- Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.