Selectam menajera la o familie din Napoli

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Menajera la o familie din Napoli:

Va trebui sa faca curatenie, sa spele, sa calce si sa gateasca pentru o famile formata din 2 copii si parintii.

Responsabilitati:

- De a supravegherea copiii si de a-i insoti la gradinita/scoala, de a-i hrani, de a va juca cu ei, etc.
- De a face menaj in casa (de a sterge praful, de a da cu aspiratorul, etc).

Beneficii oferite:

- CAZAREA gratuita;
- MAZA gratuita ( 2-3 mese pe zi);
- Asigurari sociale: oferite de catre angajator conform legii italiene in vigoare;
- Salariul oferit: 800 Euro/luna.

CERINTE

Angajatul trebuie sa fie:
- Muncitor;
- Rezistent la munca si la program prelungit;
- Comunicativ;
- Zambitor;
- Profesionist si politicos;
- Limba italiana la un nivel mediu- conversational.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.