Selectam INFIRMIERA cu diploma IPASVI sau OSS pentru un azil de batrani din Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxelor de mediere din salariu.

Asa cum parintii nostri ne-au crescut si ne-au sprijinit in primii ani ai vietii, dar si mai tarziu, asa ar trebui sa procedam si noi, la randul nostru, in momentul in care ei ajung neputinciosi.

Daca vrei si crezi ca poti face o schimbare in viata ta si a persoanelor in varsta, agentia noastra iti ofera solutia potrivita: un job bine platit, alaturi de o echipa intreaga de profesionisti.

Casa de batrani din Italia selecteaza INFIRMIERA cu diploma IPASVI sau OSS.

Salariu de 700 Euro/luna. Plecarea este urgenta!

Responsabilitati:
• se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat,
• acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• asigurarea conditiilor igienico-sanitare,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Program de lucru: full-time, 5-6 zile/saptamana

Salariu oferit: 700 EUR/luna
Cazare asigurata: da
Masa asigurata: da
Plecare rapida.

CERINTE

Persoana aleasa trebuie sa:
- aiba experienta in domeniu;
- sa detina diploma IPASVI si/sau OSS.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

A) Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

B) Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand optiunea de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.

C) Bilet de avion.