Selectam Camerista pentru un hotel din Trento, Italia

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza o Camerista pentru a lucra in cadrul unui hotel din regiunea Trento, in nordul Italiei. Plecare rapida!

Responsabilitati:
- sa curete camerele si holurile hotelului;
- sa curete si sa dezinfecteze baile;
- sa schimbe asternuturile in camere, precum si alte activitati cerute de catre angajator.

CERINTE

Alte cerinte:
- se cere limba italiana la nivel intermediar/bun;
- se cere experienta in domeniu, de minim 1 an;
- persoana trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit, comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa.
Se accepta persoane de sex:
Feminin

Costurile suportate de candidat:
Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere;

Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

+ Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA);

- Biletul de avion.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Bacsisuri:
Individuale

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.