Selectam BADANTE pentru familii din Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu

Familii din diverse regiuni din Italia, selecteaza BADANTE. Plecari rapide!

Responsabilitati:
- Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave.
- Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie.

Bonusuri oferite:
- consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
- monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
- cazare si masa oferite de catre angajator;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminta, asigurari sociale platite de angajator;
- asigurare medicala platita de angajator;
- plecare rapida.

CERINTE

Persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, serioasa si politicoasa fata de persoana de care trebuie sa aiba grija si fata de familie.