Selectam BADANTE! 600-700 Euro/luna.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra are disponibile 3 posturi vacante de Badante in Italia, cu plecare rapida. Salarii cuprinse intre 600-700 Euro/luna.

Pentru batrani, pana si lucrurile elementare (servirea mesei, imbracatul sau igiena personala) devin dificile odata cu trecerea timpului. In aceasta etapa intervenim noi. Rolul nostru este sa descoperim persoane care, printr-o atitudine amabila, intelegatoare si responsabila, ii pot ajuta pe batrani sa treaca peste momentele dificile.

Responsabilitati: Persoana selectata va trebui sa aiba grija de o persoana in varsta.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 5-6 zile/saptamana

De ce avantaje beneficiati daca va inscrieti pentru una dintre aceste oferte?
- Aveti sansa sa platiti taxa de mediere din primul salariu;
- Salarii cuprinse intre 600-700 Euro/luna;
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT;
- Preluare de la aeroport;
- Monitorizare pe toata perioada contractului;
- Asigurari sociale si medicale platite de angajator;
- Plecari rapide in maxim 2 saptamani de la inscriere.

CERINTE

Se cer cunostinte de limba italiana la nivel incepator/mediu.

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

Persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, serioasa si politicoasa fata de persoana de care trebuie sa aiba grija, precum si fata de familie.

BENEFICII OFERITE

Aplica la aceasta oferta acum iar consultantii nostri iti vor prezenta pasii pe care trebuie sa ii urmezi pentru a putea lucra in Italia.