Secretara pentru agentie din Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam SECRETARA pentru o agentie din Roma.

Responsabilitati:
- preluare telefoane, directionare apeluri catre superiori;
- diferite activitati de contabilitate primara;
- organizarea corespondentei (posta, fax, e-mail);
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
- alte activitati specifice de secretariat.

Program de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana

Beneficii:
- salariu: 700 EURO net/luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA.

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV in limba romana/ engleza(se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

Alte cerinte:
- cunostinte de limba italiana la nivel mediu;
- experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara
sau
- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program

Bilet de avion.