RESTAURANT DIN ITALIA SELECTEAZA URGENT OSPATARITA!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam OSPATARITA cunoscatoare de limba italiana la nivel mediu pentru un restaurant din Panarea, Italia. Castigul este de 1000 euro brut/luna. Plecare urgenta!

Responsabilitati:
- preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista;
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
- cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi;
- servirea exemplara a clientilor.

Program de lucru:
- 5-6 zile de prestare servicii / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Alte detalii:
- castigul este de 1000 euro brut/luna;
- cazarea si masa sunt gratuite;
- plecare rapida.

CERINTE

- cunoasterea limbii italiene la un nivel mediu;
- experienta in domeniu minim 3-6 luni.

Documente necesare pentru inscriere:
-CV limba romana/italiana + poza cu zambet
-1 Fotografie tip pasaport
-1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
-Copie pasaport / Copie C.I
-Copie ultima diploma de studii
-Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
-Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
-Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
-Copie acte de calificare (daca aveti);
-Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
-2 recomandari in original, in limba romana/italiana, de la angajatori anteriori.

BENEFICII OFERITE

Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere este de 360 lei (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere.

NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!

Candidatul va achita un tarif in cuantum de 500 EURO, la sosirea in Italia, unei societati partenere a agentiei noastre pentru asistenta continua pe perioada derularii contractului cu familia-gazda.