Reprezentant vanzari produse cosmetice de lux in Italia

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

AXAJOBS selecteaza Reprezentant Vanzari produse cosmetice de lux pentru o Companie de top din Italia cu puncte de lucru in centre comerciale de renume din Milano, Udine, Bologna, Roma.

CERINTE

Limba Engleza sau Italiana – la nivel conversational
Limba Engleza la nivel conversational si Italiana la nivel incepator constituie avantaj
Detinerea de permis de conducere categoria B - constituie avantaj
Persoane dinamice, cu spirit de echipa
Bune abilitati de comunicare cu personalitate deschisa provocarilor profesionale
Atitudine pozitiva, deschisa, sociabila.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Salariul: 960 Euro/Luna – salariu net fix la care se adauga comisionul din vanzari
Bonusare: 50 de Euro/ luna pentru pentru fiecare 500 euro incasati din vanzari peste suma de baza de 6000 euro pe luna.
Cazare asigurata de catre angajator pentru prima luna. Ulterior cazarea cu toate utilitatile incluse va costa 13 euro/zi. In pretul cazarii compania ofera o masina de serviciu pentru cei care impart cazarea in apartament.
Cazarea se asigura in apartamente/vile cu toate utilitatile incluse ( TV, internet, bucatarie, etc.)
Pentru vanzari zilnice de peste 1000 de euro candidatii primesc 10 Euro bonus in plus fata de bonusul prezentat mai sus.
Se ofera training pe o durata de 3 saptamani
Transportul - platit de angajator cu conditiile in care candidatii lucreaza minim 3 luni.
La sosirea in Italia candidatii sunt preluati de la aeroport de catre reprezentantii companiei.

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.