Reprezentant vanzari produse cosmetice de lux in Italia

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Italia este destinatia unde ti-ai dorit mereu sa ajungi? Acum noi iti oferim aceasta oportunitate.
O companie de top prezenta in cele mai exclusiviste zone comerciale din Italia cauta Reprezentant Vanzari pentru produse cosmetice de o calitate superioara.
Activitatea se desfasoara in cetre comerciale de renume din Milano – Carosello, Lago di Garda – il Leone, udine – Cita Fiera, Bergamo – Orio Center, Bologna – shopville gran reno, Roma – Euroma2, Roma – Roma est, vincenza Venice
Se lucreaza in medie 8- 9 ore /zi cu pauza la fiecare 2 ore + pauza mare de 40 de minute
Saptamanal se acorda 1,2 zile libere in functie de programul saptamanal.
Contractul se semneaza pe 3 luni de zile cu prelungire ulterioara.
Candidatii care sunt interesati vor indeplini uramtoarele activitati:
Inventarierea produselor la inceputul si la finalul programului
Sa urmareasca atragerea permanenta de noi clienti;
Sa acorde asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
Sa pastreze curatenia in spatiul de lucru.

CERINTE

Cerinte:
Limba Engleza sau Italiana – la nivel conversational
Persoane dinamice, cu spirit de echipa
Bune abilitati de comunicare cu persoanlitate deschisa provocarilor profesionale
Atitudine pozitiva, deschisa, sociabila.

Angajatii trebuie să fie bine îmbrăcati într-o manieră smart casual.
Trebuie sa poarte camasa si pantaloni negrii. Pantofii pot fi de orice culoare - dar sa fie confortabili

BENEFICII OFERITE

Salar: 960 Euro/Luna – salariu net fix la care se adauga comisionul din vanzari
Bonusare: 50 de Euro/ luna pentru pentru fiecare 500 euro incasati din vanzari peste suma de baza de 6000 euro pe luna.
Cazare asigurata de catre angajator pentru prima luna. Ulterior cazarea cu toate utilitatile incluse va costa 13 euro/zi. In pretul cazarii compania ofera o masina de serviciu pentru cei care impart cazarea in apartament.
Cazarea se asigura in apartamente/vile cu toate utilitatile incluse ( TV, internet, bucatarie, etc.)
Pentru vanzari zilnice de peste 1000 de euro candidatii primesc 10 Euro bonus in plus fata de bonusul prezentat mai sus.
Se ofera training pe o durata de 3 saptamani
Transportul se deconteaza in primele trei luni de activitate pana in limita a 200 de Euro.
La sosirea in Italia candidatii sunt preluati de la aeroport de catre reprezentantii companiei.

Alte informatii:

Interviurile o sa aiba loc la Targu Mures.
Inainte de angajare, fiecare candidat trebuie să studieze Codul de conduită al companiei și  e recomandat sa  invete pitch-ul de vânzăre ( Nail-Kit's sales pitch) pus la dispozitie de companie.
In prima zi candidatului i se va prezenta compania si i se va prezenta procedurile de lucru si echipa cu care va lucra.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate