Recrutari DUTY FREE Shops – Ocean Jobs

Ocean Jobs Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare Ocean Jobs este in cautare urgenta de personal pentru DUTY FREE SHOPS.
Recrutam urmatoarele pozitii:
1. Shop Staff
2. Assistant Retail Manager
3. Retail Manager
4. Watch Specialist
5. Fine Jewelry Specialist

CERINTE

Limba engleza – fluent
A doua limba straina vorbita, reprezinta avantaj.
Experinta in vanzari de minim 2 ani, experienta anterioara pe navele de croaziera ori retail
Competentele candidatului ideal:
- Profesionalism
- Spirit de echipa
- Proactivitate
- Abilitati excelente de comunicare, organizare si coordonare.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, se ofera salarizare fixa + bonusuri din vanzari.
Posibilitati reale de avansare prin training-urile oferite la bordul navei.
Transport/cazare/masa asigurate de angajator.

Ocean jobs nu percepe taxe sau comisioane pentru plasarea la companiile oceanice.
Trimite-ne CV-ul tau la adresa crew@oceanjobs.ro sau shop@oceanjobs.ro

Agentie recrutare personal pentru navele de croaziera oceanice si fluviale