Recrutam personal pentru domeniul hotelier in Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra ofera locuri de munca in domeniul turistic persoanelor interesate, chiar daca nu au calificare.

Locurile de munca vacante in acest moment sunt urmatoarele:
- Cameriste (Housekeeping)
- Ospatari/Ospatarite (Waiters/Waitresses)
- Barmani
- Ajutori Bucatar (Kitchen Assistant)
- Bucatari / Bucatari sefi (Chef / Head Chef)
- Receptioneri (Receptionists)
- Personal curatenie (Cleaners)
- Personal intretinere / mentenanta
- Vanzatori (Shop Assistant)
- Hostesa / Bell Boy (Hostess / Bell Boy)
- …si alte posturi in domeniul hotelier.

SALARIZAREA: 600-700 Euro/luna + tips-uri.

CAZAREA: In majoritatea contractelor de munca, cazarea este pusa la dispozitie de angajator, fara cost suplimentar. MASA: Este oferita gratuit de majoritatea angajatorilor in timpul orelor de program.

Plecarile se fac saptamanal pe tot parcursul anului. Cele mai multe oferte sunt in perioada MAI - SEPTEMBRIE.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• este necesar un minim de experienta.