RECRUTAM CONSULTANT RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru aceasta oferta NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE!

Recrutam Consultant Resurse Umane pentru o agentie care se ocupa cu plasarea fortei de munca cu sediul in Roma, Italia.

Responsabilitati:
- Recrutarea de personal pentru angajare in diverse activitati si in diverse tari;
- Sustinerea interviurilor de selectie;
- Inscrierea candidatiilor;
- Semnarea contractelor de mediere cu candidatii care se inscriu;
- Gestionarea bazei de date;

Program de lucru:
- Minimum 48 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana.
- 5-6 zile de lucru / saptamana

Avantajele ofertei:
- Plecare rapida!
- Salariul este de 500 Euro net / luna + cazarea si masa asigurate gratuit
- Pe langa salariul castigat se ofera bonus lunar din incasari
- Se ofera contract de munca individual
- Zile de concediu conform legii italiene in vigoare

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba italiana + poza cu zambet
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in italiana
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”.
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba italiana, de la angajatori anteriori.

Alte cerinte:
- Persoana interesata trebuie sa cunoasca limba italiana la un nivel mediu
- Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate

BENEFICII OFERITE

NU SE PERCEPE TARIF DE MEDIERE !!!