Recrutam Badanta pentru o batrana in Cosoletto, Calabria. Castig brut de 700 Euro.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Badanta pentru o batrana oarba in Cosoletto, Calabria. Castig brut de 700 Euro.

Daca ai o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila si ai dorinta de a ajuta si de a fi amabil cu cei in varsta, postul de Badanta este solutia potrivita pentru tine.

Responsabilitati:
Asistarea si ingrijirea persoanei batrane.

Program de lucru:
- 5-6 zile de lucru / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Se ofera:
- cazare si masa
- contract de prestari servicii pe o perioada de 12 luni, cu posibilitate de prelungire
- castig de 700 Euro brut/luna
- plecare urgenta
- FARA comision de mediere!

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
- CV limba italiana + poza cu zambet
- Formular specific pentru aplicarea pe pozitia de ingrijire batrani/badanta in Italia
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in italiana
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”.
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba italiana, de la angajatori anteriori.

Alte cerinte:
- Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie
- Persoana muncitoare, serioasa, politicoasa
- Cunoasterea limbii italiene la nivel Incepator

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:
Tariful de evaluare si procesare dosar inscriere este de 360 lei (TVA inclus) si se achita la momentul inscrierii / semnarii contractului de mediere.

NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE !!!

Candidatul va achita un tarif in cuantum de 500 EURO, la sosirea in Italia, unei societati partenere a agentiei noastre pentru asistenta continua pe perioada derularii contractului cu familia-gazda.