Personal hotelier in Italia

SC Agentia Roma 2003 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In aceasta perioada ofertele noastre de munca sunt in zona Marii Adriatice (Rimini, Cesenatico), Trentino Alto Adige, Toscana,Venetia (Caorle, Lignano, Bibione), Lago di Garda.Contractele de munca sunt sezoniere cu incepere din luna mai/iunie, pana in luna septembrie/octombrie inclusiv.

Salariul minim net asigurat de noi este intre 900-1600 euro/luna (in functie de pozitia ocupata, experienta de munca dovedita, referintele furnizate si nivelul vorbit de limba italiana si alte limbi straine)

Posturile disponibile sunt: OSPATARI/E, BARMANI/E, CAMERISTE, SECRETARE, RECEPTIONERI/E, BABY-SITTER, BUCATARI, PIZZARI, COSMETICIENE.

CERINTE

Experienta dovedita in domeniul turistic/hotelier in Romania si/sau Italia, nivel bun de limba italiana si alte limbi straine (germana, engleza, rusa), varsta intre 20-45 ani, stare optima de sanatate.
Vor primi raspuns doar CV-urile trimise IN LIMBA ROMANA, direct pe adresa noastra de e-mail infoagentiaroma@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Toate posturile beneficiaza de contract de munca+cazare si masa gratuite pe perioada contractului.

Societate autorizata pentru selectia plasarea de forta de munca calificata in Italia