Ospatarita pentru un restaurant din Viareggio. 800 Euro/luna + cazare si masa asigurate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant din Viareggio, Italia, selecteaza urgent Ospatarita! Salariu de 800 Euro/luna.

Responsabilitati:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie/bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant.

Program de lucru: 8- 10 ore/zi; 5-6 zile/saptamana

Beneficii:
- salariu de 800 EURO/luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA.

CERINTE

- cunostinte de limba engleza la nivel mediu/bun si/sau de limba italiana la nivel mediu/bun;
- experienta in domeniu constituie un plus.

BENEFICII OFERITE

arif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig.

Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

Bilet de avion.