Șofer Profesionist categoria C+E pentru Italia cu angajare pe România

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Șofer Profesionist categoria C+E pentru Italia
Tara : Italia

harta_politica_Italia
Locație : Bolzano

Poziții disponibile: 20
Locul de munca: Companie cu 80 de ani de experiență în servicii logistice și transport internațional de mărfuri în Uniunea Europeană și nu numai !!
Salariu :

Prelata Unit : Salariu 1500 RON (Brut) + diurna 56 € ( Euro) pe zi luna in considerare 31 zile de munca va câștiga 1975 €( Euro). Salariul final va depinde de cate zile lucrătoare sunt într-o luna.
Agabaritic : Salariu 1500 RON (Brut) + diurnal 66 € ( Euro)pe zi luna in considerare 31 zile de munca va câștiga 1975 €.( Euro) Salariul final va depinde de cate zile lucrătoare sunt într-o luna.

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Contractul se încheie pe România

Plata punctuală a salariului tău și pachet salarial competitiv
Diurnă de deplasare fixă pe numărul de zile petrecute în străinătate
Asigurare medicală internațională cu acoperire totală
Asistență telefonică în fiecare zi
Cazare : asigurata de angajator in camion.

Costul transportului este suportat de angajator ,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit,
Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna, program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihnă și de conducere.
Programul de munca este de 6 săptămâni la locul de munca cu 2 săptămâni acasă,

Condiții de recrutare:

Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, Certificat de pregătire profesională CPC , CPI, Card Tahograf

Reprezintă un avantaj:
Certificat ADR
Experienta internaționala pe poziția de Șofer Profesionist categoria C+E

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.