LACATUS

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC – Agentie de munca temporara, angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din industria metalurgica, lacatusi cu experienta in domeniul constructiilor metalice si navale.

Responsabilități principale :
• realizarea subansamblelor metalice dupa desenul tehnic;
• taierea profilelor metalice cu aparatul de oxi-gaz, autogen;
• imbina, ajusteaza, finiseaza si incadreaza ansambluri metalice respectand schita desenului tehnic;
• foloseste podul rulant/macara cu comanda la sol

CERINTE

Cerințe principale:
• certificat de calificare in domeniu;
• experienta pe platforme de lucru din strainatate;
• corectitudine, seriozitate;
• bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;
• capacitatea de a lucra in echipa;
• limba italiana - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Oferta de angajare:
- anagajarea se face cu contract de muncă, normă întreagă, pe perioadă determinată;
- activitate în cadrul unei echipe formate din experți în domeniu;
- posibilitatea de evoluție profesională în cadrul organizației.

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@polara.ro. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.