Ingrijire batrani ITALIA

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave.
- Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie.

CERINTE

CERINTE:

- Fara experienta;
- Fara calificare;
- Cunoasterea limbii italiene nu este necesara, dar constituie un avantaj la castig;
- Fara calificare de asistenta medicala, dar constituie un avantaj la castig;
- Personalitate prietenoasa si devotament in munca.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- Castig : 600 - 700 EUR/luna;
- Preluare de la aeroport;
- Consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
- Transport la familie;
- Monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
- Cazare si masa oferite de catre angajator;
- Contract de prestari servicii
- Plecare rapida;

Costuri:

- Fara tarife de mediere si inscriere
- 500 EUR tarif asistenta permanenta (se achita la sosirea in Italia unei agentii partenere)
- Biletul de avion si bani de buzunar

Va dorim succes!

Pentru detalii amanuntite si programari la inscriere contactati consultantii nostrii:

Telefon:0376 444 555
E-mail: cv@bancadejoburi.ro

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .