Ingrijire batrani ITALIA

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave. Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie.

Nu se cere o anumita calificare, dar constituie un avantaj calificarea ca asistenta medicala.

CERINTE

- experienta minima
- cunoasterea limbii italiene
- nu este necesara calificarea de asistenta medicala, dar constituie un avantaj;
- personalitate prietenoasa si devotament in munca.

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : 600 - 700 EUR / luna
Durata contractului de angajare : 6 luni
Cazare si masa oferite de catre angajator.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.