Ingineri Proiectanti CAD 3D

Sintech Engineering S.r.l Italia

Job expirat

RESPONSABILITATI

SE CAUTA URGENT, in scopul angajarii in Nordul Italiei:
Ingineri Proiectanti mecanici motivati, cu aspiratii pentru crestere profesionala la clientul nostru de prestigiu si de renume International in sectorul Automotive:
- Experienta de mimim 1 an in domeniul proiectarii mecanice de componente auto realizate din materiale plastice;
- Cunostinte foarte bune a unuia dintre soft-urile Catia V.5, Unigraphics, ProEngineer;
- Bune cunostinte in ceea ce priveste tehnologia de realizare a pieselor din materiale plastice;
- Cunostinte avansate de limba engleza.

CERINTE

Activitatea consta in proiectarea 2D si 3D de componente automotive in conformitate cu specificatiile tehnice furnizate de catre clientul nostru.

BENEFICII OFERITE

Retributie stimulanta in functie de competentele demonstrate pe parcursul selectiei si a probei tehnice in CAD 3D, care se va desfasura la sediul nostru din Bologna – Italia.

DESCRIEREA FIRMEI

www.sinteng.com