Inginer Electronist - Italia

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea lucrarilor de intretinere a utilajelor;
- Diagnosticare si reparatii pentru utilajele din productie;
- Responsabil pentru buna functionare a echipamentelor si a utilajelor din sectia de productie;
- Raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si se preocupa permanent de imbunatatirea ei;
- Identifica si analizeaza natura defectiunii si cauzele care au generat-o.

CERINTE

Punctul de lucru este in Firenze (Italia), in cadrul uneia dintre cele mai importante fabrici producatoare de turbine pentru domeniul Oil&Gas.
Compania are un parc de 600 de masini unelte cu comanda numerica (Siemens si Fanuc).

Cerinte:
- Minim 3 ani experienta in intretinere masini unelte cu comanda numerica;
- Experienta anterioara in prelucrari mecanice;
- Studii superioare in electronica, electrotehnica sau automatica;
- Disponibilitate pentru lucru in strainatate;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunostinte de limba italiana – reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Transport, cazare, masa - asigurate;
- Bonusuri;
- Posibilitate de dezvoltare in companie;
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu multicultural.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.