INGINER ACHIZITII PUBLICE

SC DOMOPAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Studiaza documentatia (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic etc.) predata de beneficiar sau pusa la dispozitie de colegii din departamentul proiectare/productie;
2. Stabileste strategia pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerintele transmise de beneficiar si de politica firmei pentru intocmirea ofertelor;
3. Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
4. Raspunde tuturor solicitarilor beneficiarului in vederea transmiterii clarificarilor pentru oferta predata catre acesta;
5. Participa, daca este solicitat, la toate negocierile ce vizeaza sustinerea ofertei tehnice si a cotatiilor de pret din oferta intocmita si predata beneficiarului;

CERINTE

- Diploma de inginer civil;
- Experienta relevanta intr-o pozitie similara de birou de ofertare de minim 3 ani in
- Realizarea de oferte in domeniul constructiilor si/sau instalatiilor edilitare
- MINIM 3 ANI DE CARIERA MILITARA
- Cunostinte de utilizare MS Office
- Experienta in achizitii publice
- Abilitati de intocmire a extrasului de materiale in urma consultarii proiectului tehnic
- Abilitatea de a incadra operatiunile necesare in norme de deviz
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Cunostinte de limba ITALIANA
- Permis tip B
- Perseverenta
Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza, sinteza si organizare.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
• Contract de munca pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire;
• Salariu net 1161 euro
• Bon de masa in valoare de 6 euro/zi
• Cazare gratuita.

Doar candidatii selectati vor fi contactati telefonic.

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara autorizat de Ministerul Muncii