FREZORI CNC - ITALIA

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Citirea desenului tehnic al piesei
- Programarea frezei CNC cu 3 axe in limbajul ISO
- Prelucrarea corecta a pieselor (atat serie cat si unicat) pe frezele FANUC
- Aprovizionarea masinii cu sculele necesared esfasurarii activitatii
- Informarea superiorului ierarhic privind orice problema aparuta
- Respectarea regulilor de siguranta si sanatate in munca

CERINTE

- Studii medii sau superioare absolvite
- Experienta de lucru pe freze CNC cu 3 axe
- Experienta in programarea masinilor CNC
- Cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj
- Disponibilitatea de a lucra in strainatate contract cuprins intre 3 luni si 2 ani
- Seriozitate in indeplinirea muncii
- Acuratete in prelucrarea pieselor
- Abilitati de comunicare
- Abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

Salariu
Cazare

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.