Familii din Italia recruteaza MENAJERE. 700 Euro/luna + cazare si masa asigurate GRATUIT!

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!"

2 Familii din Italia selecteaza MENAJERE:
1. In Roma, pentru o doctorita (vegetariana), cu un nepot de 10 ani si 6 caini de talie mica, 700 Euro/luna.
6. In Roma, pentru o familie cu 2 copii. Trebuie sa detina permis de conducere.700 Euro/luna.

Responsabilitati: Va trebui sa faca curatenie, sa spele, sa calce si sa gateasca.

Program de lucru: 8-12 ore/zi, 5-6 zile/saptamana, in functie de familie

Beneficii:
- cazarea si masa oferite gratuit;
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariu: 700 Euro/luna;
- plecare rapida.

CERINTE

- experienta in domeniu constituie avantaj;
- limba italiana constituie avantaj;
- sa fie muncitoare, serioasa si politicoasa fata de familie.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .