Familie din Italia selecteaza bona/menajera

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE:

Familie din ITALIA, selecteaza o persoana - pentru ingrijirea a 2 COPII, 2 baietei cu varstele de 4 ani, respectiv 6 ani si pentru menajul zilnic.

Responsabilitati:

Principalele RESPONSABILITATI constau in a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradinita, dupa caz, de a-i hrani, de a va juca impreuna cu ei si de asemenea de a face menaj usor in casa, adica sa stergeti praful, sa dati cu aspiratorul, lucruri pe care oricum le faceti si acasa.

Program de lucru:

10-12 ore/zi; 6 zile /saptamana

CERINTE

- se cere italiana la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa, doar femei.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire;
- salariul: 700 EURO NET/luna (in functie de profil);
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurari sociale platite de catre angajator;
- plecare urgenta.

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea contractului de mediere.

B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 270 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
- VARIANTA 2: 324 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
- VARIANTA 3: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
- VARIANTA 4: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna.

+ Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

C) Bilet de avion.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.