Mechanical Design Engineer

Sintech Engineering S.r.l Italia

Job expirat

RESPONSABILITATI

SINTECH ENGINEERING Srl, societate italiana lider in sectorul proiectarii Automotive/Powertrain si Industrial - www.sinteng.com - cauta ingineri proiectanti mecanici pasionati de sectorul AUTOMOTIVE pentru ai putea integra in propria echipa de proiectare pentru clienti la nivel mondial, cu urmatoarele caracteristici:

CERINTE

- experiente de cel putin 2 ani in domeniu tehnic;
- bune cunostinte mecanice si al desenului tehnic/prelucrare materiale/tolerante;
- bune cunostinte CAD 3D preferabil: Catia V5 si/sau Unigraphics si/sau Pro/E;
- disponibilitate pentru transfer in Italia
- limba italiana si/sau engleza

BENEFICII OFERITE

Retributie stimulanta in functie de competentele demonstrate pe parcursul selectiei care se desfasoara la sediul nostru din Bologna - Italia si activitatii la sediul clientului nostru, care garanteaza satisfactii si crestere profesionala.

Daca sunteti printre cei mai buni, si daca va intrebati de ce, gasiti cele 7 Optime Motive in site-ul nostru: www.sinteng.com !