CUPLU de Muncitori pentru restaurant din Messina, Italia

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Cuplu de Muncitori pentru a lucra intr-un restaurant din Messina, Italia. Plecare rapida!

Principalele responsabilitati:

Fata se va ocupa de curatenia in bucatarie si in restaurant, de depozitarea produselor alimentare, precum si orice alte activitati pe care angajatorul le considera necesare.

Baiatul se va ocupa de intretinerea si curatenia in terasa, curte, piscina, precum si de animale.

Program de lucru: 10-12 ore/zi, 6 zile/saptamana

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata/perioada de 6 luni;
- salariul: 600 EURO/luna/persoana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare rapida;

CERINTE

- se cer cunostinte de limba italiana la nivel incepator/bun;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoanele trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioase si energice.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere: 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

+ Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

- Biletul de avion.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .