Consilier Vanzari

Rimmon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea si asistarea clientilor pe tot parcurul vanzarii dar si promovarea produselor companiei.
GRATIAE - Este linia de baza comercializata de catre compania noastra, este o linie organica cu efecte vizibile de la prima utilizare, este o linie accesibila pentru toate persoanele.
GOLD ELEMENTS- Este o linie exclusiva imbogatita cu Aur de 24K, infuzie de trufe, celule steminale sau masca cu Caviar!

CERINTE

Ai experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare sau esti la inceput de drum si iti doresti o cariera in strainatate. Iti doresti sa castigi cat mai multi bani!
Esti perseverent, cu o personalitate dinamica si bune abilitati de comunicare.
Cunosti limba engleza si/sau italiana la nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Biletul de avion este decontat dupa 3 luni de munca.
Venitul minim garantat pentru primele 6 luni este de 1000 euro sau comision din vanzari intre 20-30%, una dintre cele 2 in functie de cea care este mai mare.
Dupa cele 6 luni veti fi platit din comisionul reprezentand intre 20% -30% in functie de vanzarile dvs. din fiecare zi.
Plata pentru serviciile prestate de dvs se pe data de 5 a fiecarei luni!

Gratiae e o linie de produse cosmetice, care combina cu succes apa terrmala si plantele organice existente exclusiv in flora Marii Galilea, garantand efecte imediate vizibile.