cameriste, menaj, curatenie,

SC VYD OFFER LOGIC STL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OFERTA CAMERISTE/ MENAJ –ITALIA ,GRECIA, CIPRU
---Femei cu varsta intre 19-50 de ani
---Salariu700—900 euro nett/luna in functie de experienta si cunoasterea limbii italiene
---Cazarea si masa sunt asigurate de angajatorul strain
---Contract munca 3,6,12 luni cu posibilitate de prelungire conform legilor italiene
---Program 8-10 ore/zi . 6 zile/saptamana, o ora pauza de masa
---Asigurari sociale si medicale platite de angajator
---Se cere minim de experienta
---Minime cunostinte de limba italiana
PLECARI IMMEDIATE
Detalii

E-mail vyd.offer.logic@gmail.com

Tel 0762.292.804— 0744.972.928

CERINTE

Femei cu varsta cuprinsa intre 19-50 ani apte de munca, clinic sanatoase, Experienta si cunoasterea limbii straine, nu este obligatorie dar constituie un avantaj.Comportament decent, asumarea responsabilitatii

BENEFICII OFERITE

salariu garantat, cazare, si masa gratuita

Agentie de selectie, recrutare si plasare forta munca strainatate acreditata de Ministerul Muncii si Protectiei sociale sub nr 25351 Arges
Ofertele noastre sunt verificate, si cele mai multe dintre ele sunt direct cu angajatorii straini fara intermediari