Barman/Ospatar/Ospatarita/Ajutor in bucatarie/ Magazin cosmetice - Napoli – Italia

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- procesare comenzi intr-o maniera eficienta si profesionista;
- servirea exemplara a clientilor
- indeplinirea sarcinilor de serviciu specifice postului;
- raspunderea pentru calitate serviciilor oferite;

CERINTE

- sa respecte programul de lucru, disciplina muncii;
- persoana serioasa, muncitoare;

BENEFICII OFERITE

- salarizare intre:600 si 900 euro si poate creste in functie de experienta;
- calificare, program de lucru, cunostinte de limba italiana si implicare.
- contract de munca legal in Italia- Napoli pe o perioada de- 3,6,9,12 luni.

Documentele necesare aplicarii acestui job sunt:
- Cerere scrisa de mana, care sa cuprinda:- datele personale din buletin, domeniul dorit, data de la care sunteti disponibil, durata contractului pt care optati (intre 3,6,9,12 luni),nivelul de cunoastere al limbii italiane (daca sunteti incepator veti primi o lista cu expresii uzuale); numarul de telefon
- Cv detaliat
- Buletin
- Adeverinta – apt de munca

Documentele se transmit pe e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro,
fax: +40 359.411.229
Contact de luni pana vineri de la orele 8.00-16.00 la nr.0728.572.880, 0728.957.877, 0359.801.090

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!