BADANTE pentru batrani din Italia

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

La acest program se aplica promotia:
"Plec acum, platesc dupa primul castig!"

Daca ai o atitudine pozitiva, intelegatoare, responsabila si ai dorinta de a ajuta si de a fi amabil cu cei in varsta, daca, in plus, ai cunostinte de limba italiana, postul de Badanta este solutia potrivita pentru tine.

Cautam BADANTE pentru 2 familii din Italia. Posturile sut urmatoarele:

1. Badanta care NU fumeaza pentru a avea grija de o persoana in varsta (care nu este autosuficienta) din regiunea Tuscolana, zona Romei, Italia. Castig de 700 Euro/luna + cazare si masa.

2. Badanta pentru o doamna de 40 de ani in scaun cu rotile. Locatia este langa Roma. Castigul este de 800 Euro/luna + cazare si masa. Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:

Asistarea si ingrijirea persoanelor in varsta.

CERINTE

- Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie;
- Persoane muncitoare, serioase, politicoase.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Cazarea si masa sunt gratuite;
- Contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata;
- Castiguri intre 700-800 Euro/luna, in functie de familie;
- Plecare rapida!

Costurile suportate de candidat:
- Tarif de procesare a dosarului: 360 Lei (se plateste la inscriere).

Tarif de mediere: In functie de momentul pe care candidata il alege pentru plata acestui comision, se aplica una din variantele de mai jos:

• VARIANTA 1: 250 EURO – Daca se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
• VARIANTA 2: 300 EURO - Daca se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara.
• VARIANTA 3: 400 EURO - Daca se plateste din prima luna de castig.

- Comision catre partener: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in Italia).

- Bilet de avion.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.