Badante ITALIA - Ingrijire varstnici

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acesta este un program in domeniul ingrijirii persoanelor varstnice la domiciliul acestora (Badanta) si domeniul menajului (Personal curatenie) pe teritoriul Italiei.
Nu trebuie sa cunosti limba italiana, insa trebuie sa fii o persoana calda, muncitoare, rabdatoare si bineinteles sa-ti doresti o colaborare pe termen lung cu familia-gazda.

CERINTE

- Persoane cu atitudine buna, muncitoare, serioase, prietenoase, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate;
- Nu se cere experienta;
- Nu se cere calificare in domeniu, dar calificarea constituie un avantaj la selectie;
- Nu se cere cunoasterea limbii italiene sau a alor limbi straine, insa reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Castiguri intre 600-800 Euro / luna, in functie de profilul candidatului;
- Cazarea este asigurata GRATUIT de catre familia-gazda;
- Masa este asigurata GRATUIT, se primesc 3 mese pe zi din partea familiei-gazda;
- PLECARI RAPIDE in urma inscrierii;
- Suport pe tot parcursul contractului.

COSTURI:

1. Tariful de inscriere: 360 Lei.

2. Tariful de mediere: variaza in functie de momentul platii, astfel:

a) VARIANTA 1: 250 EURO – se plateste la inscrierea in program

SAU
b) VARIANTA 2: 300 EURO - se plateste la semnarea contractului comercial, inainte de plecarea din tara

SAU
c) VARIANTA 3: 400 EURO - se plateste din prima luna de castig.

3. Tarif plasament- 300 Euro - se achita catre agentia din Italia (agentia partenera).

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.

S.C. EUROPRORECRUIT SRL
C.U.I.: RO32129152
NR.REG.COM: J40/10158/2013
Adresa: Str. Doamna Ghica, Nr.133, Et.1, BUCURESTI
Tel.: +4 031. 424. 74. 26
+4 031. 424. 74. 28
Fax: +4 031. 424. 74. 27
E-mail: secretariat@europrorecruit.ro
Web: www.europrorecruit.ro

Program lucru: L-V intre 09:00 - 18:00.