Personal ingrijire batrani

SC RENTA CRED-H.R.AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal pentru ingrijire batrani/menaj.
Tara unde se va munci: Italia.
Durata contractului este de minim 6 luni, cu posibilitate de prelungire pentru durata nedeterminata.Contractul de munca se supune legii italiene.
Program de lucru zilnic: minim 9 ore.Se lucreaza 6 zile pe saptamana.Programul de munca poate fi prelungit in functie de necesitatile persoanei care are nevoie de ingrijire. Salariul se plateste lunar, puatand varia intre 600 euro(persoanele care nu cunosc limba italiana) si 900 euro.Se asigura gratuit cazarea si masa.

CERINTE

Pentru ocuparea posturilor sunt necesare:
Experienta de lucru cu persoane in varsta
Adaptabilitate la mediul familial existent, la obiceiurile si legile tarii
Seriozitate
Disponibilitate pentru lucru in regim de munca ce presupune program prelungit
Cunostinte de limba italiana

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa gratuite
Posibilitati de marire a salariului

SC RENTA CRED -H.R. AGENCY SRL activeaza in domeniile selectiei, plasarii si managementului resurselor umane.