Badanta in Perugia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca doriti sa traiti intr-o tara in care costul vietii este mai mic sau daca doriti sa munciti intr-o tara unde veti castiga mai mult, mutarea intr-un alt stat este solutia ideala pentru dumneavoastra. Va veti adapta la un nou stil de viata, va veti face prieteni noi si va veti confrunta cu provocari noi.

Agentia noastra are disponibil un post de BADANTA pentru o batrana cu Alzheimer din Perugia, Italia.

Responsabilitati: Asistarea si ingrijirea persoanei batrane

Beneficii:
- cazarea si masa sunt asigurate gratuit
- contract de prestari servicii pe perioada nedeterminata
- castigul este de 750 Euro/luna
- plecarea este foarte rapida

CERINTE

Candidata trebuie sa fie muncitoare, serioasa si politicoasa fata de persoana de care trebuie sa aiba grija.

Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 250 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

+ Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).

Bilet de avion.