Agenti vanzari Italia

Rimmon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam tineri cu foarte bune abilitati de comunicare\vanzare pentru a vinde produse cosmetice naturale, pe standuri aflate in mall-uri din Italia.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor, atributiile fiind o combinatie intre atributiile unui promoter si cele ale unui vanzator pe stand.

CERINTE

Cerinte:
- tineri cu varsta intre 20-30 de ani,
- limba engleza nivel mediu si\sau limba italiana nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj
- perseverenta
- personalitate dinamica
- foarte bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Castigurile medii ale consultantilor de vanzari sunt cuprinse intre 1500-2500 de euro.
Garantat 1000 euro lunar, in primele doua luni.
Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, maximum 2 persoane in camera.
Costul chiriei este de 70 de euro pe saptamana. Costul include si plata tuturor utilitatilor.
Biletul de avion este platit de catre angajator. In cazul in care nu veti lucra minimum 2 luni, costul biletului se va deduce din ultimul venit.

Gratiae e o linie de produse cosmetice, care combina cu succes apa terrmala si plantele organice existente exclusiv in flora Marii Galilea, garantand efecte imediate vizibile.